1 2 3 4

רבים הם הגברים שבוחרים כיום באופציות של הסרת שיער בלייזר או ב IPL , שתיהן שיטות שעושות שימוש בגלי אור, המחממות את השיער מהשורש ו"שורפות" אותו. השיטות הללו הנן השיטות המובילות להסרת שיער עבור גברים ונשים כאחד מפני שהן מדללות את השיער באזורי טיפול גדולים וקטנים עד העלמה מוחלטת, במקרים מסוימים, של השיער לתקופות זמן ארוכות יותר ויותר עם כל טיפול שעושים.

עצם העובדה שגברים רבים בוחרים בשיטה זו להסרת שיער מהגב, החזה, השכמות ואזורים נוספים לאו דווקא אומר שזה שווה את הכסף שלכם, אז האם זה שווה?

אפקטיביות הסרת שיער בלייזר לגברים

אם השיער העודף על הגוף שלכם מטריד אתכם ואף גורם לכם להעדיף שלא ללבוש חולצות ללא שרוולים או להוריד את החולצה כשאתם הולכים לבריכה או לים ואתם מחפשים פתרון יעיל, הסרת שיער בלייזר הנה בהחלט פתרון כזה.

השיטה אומנם לא תאפשר לרובכם להיפטר מהשיער לצמיתות, אך דילולו הוא וודאי ובנוסף לזה, השיער שכן צומח, צומח לאט יותר והנו פלומתי ורך, כך שאלמנט המבוכה שנקשר אצל גברים רבים לשיער הגוף שלהם נעלם בזכות הסרת שיער בלייזר.

מה שכן, הסרת שיער בלייזר מלווה בעלות כספית לא קטנה של כמה מאות עד כמה אלפי שקלים, תלוי באזור ובכמות הטיפולים להם תזדקקו. רבים חושבים שזה הופך את השיטה לפחות שווה עבורם, אך למעשה, היתרון של עור חלק לתקופות זמן ארוכות, כמו גם דילול תמידי לאחר כמות קטנה של טיפולים, הנו יתרון כלכלי גם כן היות שאין צורך לבזבז כסף לעיתים תכופות על שעווה, גילוח או צורות הסרת שיער אחרות.

בקיצור, בהנחה שאתם מאוד רוצים להיפטר מהשיער, הסרת שיער בלייזר בהחלט שווה את ההשקעה הכספית.