1 2 3 4

בהמון מקרים , גם אם מישהי מתאמנת באופן סדיר הבטן תתקשה לשוב למצבה טרום הלידה ואצל נשים רבות יישארו עודפים של עור בבטן וסימני מתיחה של אחרי הריון. כמו כן, שרירי הבטן רפויים לאחר הלידה ויש צורך לא פעם להדק את הבטן. אחרי לידות, במקרים לא מעטים הבטן מתרחבת, והשרירים של מרכז הבטן מתרחקים .במקרים כאלה יש מקום לעיצוב מחדש של המקום ואת התוצאה המרשימה של בטן שטוחה ניתן להשיג באמצעות טיפולים אסתטיים כגון מתיחת בטן. ברוב המקרים טיפול מתיחת בטן מעורב עם ניתוח שאיבת שומן.

ניתוח שאיבת שומן מתאים לנשים אחרי לידות שסובלות מהצטברות רקמות שומן בכל מיני מקומות לרבות איזור הבטן ,ירכיים ומותניים וגם זרועות , סנטר, לחיים, צוואר. מדובר בסוג של טיפולים אסתטיים שבכוחם לסלק מהגוף עודפי שומן וליצור עיצוב מחדש של הגוף. בשילוב עם מתיחת בטן התוצאה היא גזרה יפה וגוף צעיר יותר. כיום יש פתרונות לא פולשניים המהווים פתרון למי שמעוניינת בטיפולים אסתטיים עם תוצאות טובות ממש בדומה לניתוח.להלן דוגמא לטיפולים מהסוג הנ"ל.

שיטת האולטרא מתמקדת באופן סלקטיבי בתאי שומן ומפרקת ומשחררת את תכולתם המפונה לאחר הטיפול בצורה בטוחה על ידי מערכת חילוף החומרים הטבעית של הגוף. טיפולים אסתטיים מסוג זה מתאימים לאנשים בעלי מבנה גוף ממוצע עד מלא שרוצים להשיג שיפור ממוקד באחד או יותר מאזורי הגוף והטיפול מיועד בעיקר לאזור הבטן. לא פעם נרשם כי התוצאות הינן מרשימות לרבות הצרת היקפים וצמצומם בייחוד באזור המותניים.

שיטה נוספת היא הסמארטליפו. מדובר בשיטה מצוינת שקשורה בהמסת שומן. שיטה יחסית חדשנית שפותחה במיוחד להסרת שומן ועודף שומן ממוקד.הודות לפעולת קרניי הלייזר והקשר שלהן עם תאי השומן הרי שקרן הלייזר מובילה לפירוק קרום תאי השומן ולסילוק השומן שבתוכם.התוצאה אינה מתקבלת במהירות אלא בהדרגתיות ולבסוף התהליך המראה המתקבל הינו טבעי יפה מושלם ואף מחמיא מאוד.